Minimalna wartość zakupu w naszym sklepie wynosi 100 zł

 

Opcje przeglądania
Białe talerzyki tekturowe, średnica 23 cm,  100 sztuk Białe talerzyki tekturowe, średnica 23 cm, 100 sztuk
Producent: Starpak
Cena:

19,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 15,89 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy 8 kątów 24 cm X 24 cm biały 50 szt. Talerz papierowy 8 kątów 24 cm X 24 cm biały 50 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

15,97 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,98 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy biały 32cm 100 szt. Talerz papierowy biały 32cm 100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

49,97 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 40,63 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy biały 42cm pizza100 szt. Talerz papierowy biały 42cm pizza100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

87,54 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 71,17 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny 3-dzielny 22,5 cm okrągłe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny 3-dzielny 22,5 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

16,81 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,67 zł

Talerze z pulpy trzciny 3-dzielny 26 cm okrągłe 50 szt.  Talerze z pulpy trzciny 3-dzielny 26 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

23,55 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,15 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej  32 cm owalne 50 szt.   Talerze z pulpy trzciny cukrowej 32 cm owalne 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

29,67 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,12 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej 15,5 cm okrągłe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 15,5 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

7,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 6,50 zł

Talerze z pulpy trzciny cukrowej 16 cm x 16 cm kwadratowe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 16 cm x 16 cm kwadratowe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

11,36 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,24 zł

Talerze z pulpy trzciny cukrowej 17,5 cm okrągłe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 17,5 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

9,99 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,12 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej 20 cm x 20 cm kwadratowe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 20 cm x 20 cm kwadratowe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

19,89 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,17 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej 22,5 cm okrągłe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 22,5 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

15,51 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,61 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej 26 cm okrągłe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 26 cm okrągłe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

20,89 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 16,98 zł

szt.
zobacz więcej
Talerze z pulpy trzciny cukrowej 26 cm x 26 cm kwadratowe 50 szt. Talerze z pulpy trzciny cukrowej 26 cm x 26 cm kwadratowe 50 szt.
Producent: Love-Nature
Cena:

31,45 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 25,57 zł

Talerze jednorazowe

Imprezy plenerowe to doskonała okazja do spędzenia miło czasu z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami. Organizacja takiego spotkania wymaga pewnych przygotowań, bo do najważniejszych kwestii należy sposób podawania posiłków. Aby nie musieć nosić ciężkiej zastawy, najbardziej polecanym rozwianiem są naczynia jednorazowe. Do ich głównych zalet zalicza się łatwość w transporcie. Wykonane najczęściej z papieru niewiele ważą i nie zajmują dużo miejsca. Co więcej, po użyciu mogą zostać od razu wyrzucone. Nie trzeba ich ze sobą zabierać z powrotem, a następnie tracić czasu na zmywanie. Wybór papierowych naczyń jest bardzo duży. Niezbędne podczas każdej imprezy, nie tylko w plenerze, ale i podczas większych uroczystości wewnątrz pomieszczeń, będą na pewno jednorazowe talerze. Do kompletu przydadzą się również kartonowe sztućce, kubki, a także tacki, na których wykłada się jedzenie na stole.

Talerzyki jednorazowe - ekologiczne i tanie

Papier to materiał biodegradowalny, co oznacza, że rozkłada się szybko, w sposób całkowicie bezpieczny dla środowiska. Oczywiście, nie zwalnia to od obowiązku wyrzucenia go do odpowiednio oznaczonych pojemników, a w przypadku braku takich - do ogólnego śmietnika. Dla osób decydujących się na naczynia jednorazowe ekologiczne względy z pewnością mają duże znaczenie. Nie mniej istotna jest zapewne kwestia taka jak cena. Papierowe talerzyki oraz inne naczynia z tego materiału nie kosztują wiele. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo komplety po pięćdziesiąt lub sto sztuk, a ich ceny zaczynają się od kilku złotych.

Jednorazowe talerzyki na każdą okazję

Kolejną zaletą takich naczyń jest bardzo duży wybór rozmiarów, kształtów i kolorów, które ogranicza jedynie wyobraźnia producentów. Talerzyki spotyka się najczęściej w kolorze białym, okrągłe, ze skromnymi zdobieniami. Taki kształt zapewnia bardzo dobrą funkcjonalność. Dużą popularnością cieszą się też ozdobne naczynia, nierzadko o naprawdę fantazyjnych wzorach. Świetnie sprawdzają się np. podczas imprez tematycznych. Osobną kategorię stanowią talerzyki jednorazowe dla dzieci z nadrukami przedstawiającymi postacie z ulubionych bajek. To dodatkowa atrakcja podczas przyjęć dla najmłodszych. Natomiast w przypadku bardziej formalnych spotkań polecane są naczynia o subtelniejszym charakterze. Jeśli potrzebne są Państwu talerze jednorazowe eleganckie, polecamy wybrać te o jednolitej barwie i skromnym kształcie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą jednorazowych naczyń, a także do zadawania pytań telefonicznie lub mailowo.

Czy jednorazowe znaczy nieładne?

Absolutnie nie! Naczynia jednorazowe, które znaliśmy dotychczas z różnych imprez plenerowych, odeszły już w zapomnienie. Dziś stawia się nie tylko na ich uniwersalność, ale również nowoczesny design. Talerze jednorazowe eleganckie mogą przypominać klasyczną lub nowoczesną zastawę stołową – na przykład te w formie ośmiokątów lub okrągłe, z rowkowanymi brzegami. Bardzo przydają się w sytuacjach, w których gospodarze chcą połączyć estetykę przyjęcia w domu lub na świeżym powietrzu z walorami praktycznymi. Ozdobne jednorazowe talerzyki mogą występować w kolorze białym lub brązowym – nieco lepiej pasujących do przyjęć w stylu boho, nawiązujących pod każdym względem do natury. Oprócz ciekawego designu charakteryzują się biodegradowalnością – szybkim rozkładem bez szkody dla środowiska. To fantastyczna alternatywa dla plastikowej zastawy stołowej!

Co można oszczędzić kupując talerze jednorazowe?

Oszczędzanie to domena ludzi rozsądnych, ceniących swoje pieniądze i potrafiących robić z nich użytek. Organizując imprezę plenerową, czy to prywatną, czy też na potrzeby swojej firmy, warto pomyśleć o oszczędnościach również w aspekcie zastawy stołowej. Jednorazowe talerze ozdobne w unikatowym, ośmiokątnym kształcie lub z rowkowanymi zdobieniami na krawędziach, pod względem wyglądu nie ustępują niczym tradycyjnej ceramicznej lub porcelanowej zastawie. Kupując je, przede wszystkim można oszczędzić sobie stresu. To szczególnie ważne, gdy organizuje się imprezę dla dzieci, którym często zdarza się przewrócić talerz z jedzeniem na ziemię – i nieszczęście gotowe. W przypadku papierowych talerzyków wystarczy zainwestować w talerzyki jednorazowe dla dzieci z kolorowymi motywami – i problem z głowy! Kolejny zysk z tytułu kupna jednorazowej zastawy stołowej, to oszczędność czasu – naczynia wystarczy zebrać i wyrzucić, zamiast myć lub wypełniać nimi zmywarkę. Również finansowe oszczędności łatwo zauważyć w przypadku takich talerzyków – cena kompletu zaczyna się od kilku złotych za 100 sztuk. Naczynia jednorazowe ekologiczne to także sposób na zachowanie naszej planety w niezmienionym stanie – warto dbać o połączenie sprawnej organizacji przyjęcia z jak najmniejszym obciążeniem dla budżetu i środowiska.

Talerze jednorazowe - dopasowanie rozmiaru do potrzeb

Rozmiar zastawy stołowej nie pozostaje bez znaczenia w przypadku imprezy plenerowej. Najmniejsze talerzyki papierowe mają średnicę 15 cm – to idealny wybór, kiedy planuje się kinderparty. W końcu maluchy najlepiej radzą sobie z małymi porcjami jedzenia. Na najmniejszych talerzykach jednorazowych podaje się często porcje tortów czy produkty do degustacji. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również talerze o średnicach 18, 23, 24, 32 oraz 42 cm – które doskonale spełnią potrzeby imprez plenerowych dla dzieci lub dla dorosłych. Talerzyki jednorazowe z naszego asortymentu to również klasyczne papierowe tacki w prostokątnym kształcie – te najlepiej sprawdzają się przy serwowaniu kiełbasek, parówek, czy hot dogów.

Naczynia jednorazowe – uniwersalność i wygoda w jednym

Wygodne opakowania i naczynia jednorazowe stanowią podstawowe wyposażenie każdego koncertu, pikniku czy grilla dla rodziny i przyjaciół. Eleganckie talerze jednorazowe, talerze jednorazowe kolorowe czy naczynia plastikowe okażą się praktycznym dodatkiem do ogrodowego stołu pełnego pysznych dań. Organizujesz duże przyjęcie i brakuje Ci odpowiedniej liczby naczyń? A może jesteś właścicielem foodtracka i chcesz serwować klientom posiłki na świeżym powietrzu? Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do właścicieli kantyn, usług cateringowych, ulicznych punktów gastronomicznych a także organizatorów wydarzeń kulturalnych czy gastronomicznych. Produkty okażą się jednak idealne również w przypadku klientów indywidualnych.

Talerze jednorazowe tworzone z materiałów najwyższej klasy

Naczynia jednorazowe sprawdzą się doskonale podczas rozmaitych eventów w plenerze, ponieważ są lekkie, nie tłuką się i co najważniejsze – pozbawiają organizatorów problemu brudnych naczyń. W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju kieliszki, sztućce (w tym także metalizowane), talerze jednorazowe papierowe lub talerze plastikowe, a także butelki czy ceraty. Wszystkie elementy proponujemy w wielu rozmiarach. Na asortyment składają się ponadto: kubki papierowe białe, plastikowe oraz cała gama akcesoriów takich jak tacki, uchwyty, wieczka, plomby czy ochraniacze o różnych wielkościach.

Nasze produkty są tworzone zarówno z papieru, plastiku, styropianu, aluminium, jak i z trzciny cukrowej. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniających rygorystyczne normy dotyczące produktów mających kontakt z żywnością. Dodatkowo pozwalają zachować doskonały smak oraz aromat jedzenia w różnych warunkach i przez długi czas. Tworzywa, z których produkujemy dostępny asortyment mają wysokie właściwości izolacyjne, są odporne na zmianę warunków atmosferycznych i zapewniają możliwość ponownego przetworzenia. Materiały wyróżniają się również hipoalergicznością, więc spokojnie mogą być użytkowane przez osoby podatne na alergię oraz przez małe dzieci.

Papier na nasze naczynia wybieramy bardzo starannie, aby był odporny na łamanie oraz zginanie, a przy tym by nie przepuszczał wody ani tłuszczów. W pełni ekologiczny i biodegradowalny jest również asortyment wytworzony z produktów ubocznych przemysłu trzciny cukrowej. Tworzywo to jest trwałe, odporne na wilgoć i zachowuje odpowiednią temperaturę.

Atrakcyjna cena talerzy jednorazowych

Jako producent talerzy jednorazowych, gwarantujemy szybką realizację zamówienia i atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl