Minimalna wartość zakupu w naszym sklepie wynosi 100 zł

 

Pojemniki na zupy

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przetransportowanie zupy z miejsca na miejsce nie jest łatwym wyzwaniem. Ze względu na charakter tego dania bardzo łatwo je rozlać lub ostudzić do temperatury nieakceptowalnej przez klienta. Z tego właśnie względu przy wyborze pojemnika należy kierować się kilkoma zasadami.

Jakie pojemniki na zupę wybrać?

Pojemniki na zupę muszą być odporne na uszkodzenia. Przypadkowe uderzenie nie może powodować wgnieceń lub pęknięcia, przez które wylałaby się zawartość. To z kolei prowadzi do kwestii szczelności. Opakowanie musi chronić przed wylaniem się dania niezależnie od kąta, w którym zostanie postawiony szczelny pojemnik na zupę. Jest to istotne także pod względem termoizolacyjności. Materiał, z którego wykonane są pojemniki nie powinien również zagrażać zdrowiu.

Znajdujące się w naszym asortymencie produkty spełniają wszystkie powyższe wymagania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Pojemniki na zupę na każdą okazję

Udostępniane przez nas jednorazowe pojemniki na zupę pozwolą na bezpieczne przenoszenie dania prosto pod wskazany adres. Ich konstrukcja sprawia, że można z nich jeść bezpośrednio, bez konieczności przelewania. Pamiętając o tej funkcji zadbaliśmy, aby były one estetyczne – dzięki temu posiłek staje się znacznie przyjemniejszy.

Do wytworzenia opakowań używany jest polipropylen. Oznacza to, że plastikowe pojemniki na zupę można włożyć do mikrofalówki celem podgrzania produktu. Są odporne na temperaturę zbliżającą się nawet do 100º C. To dobre rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zostawić część jedzenia na później.

Pojemniki termiczne na zupę

Pojemnik termiczny na zupę zachowuje wszystkie walory dania. Oprócz restauracji, food trucków i innych punktów gastronomicznych, mogą z nich skorzystać także klienci indywidualni. To świetny sposób na podanie zupy podczas plenerowych przyjęć lub grilla na świeżym powietrzu.

Jeśli interesuje Cię sprawdzony producent pojemników na zupę, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z nami. Przybliżymy szczegóły oferty i pomożemy rozeznać się w ogromnym asortymencie profesjonalnych pojemników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl