Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Ręcznik  ZZ Premium  4000 szt. Karen celuloza 2 warstwowa Ręcznik ZZ Premium 4000 szt. Karen celuloza 2 warstwowa
Producent: Grasant
Cena: 73,85 zł (netto: 60,04 zł )
( 1 szt. = 3,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy  MAXI 150 m  6 sztuk zielony Cliro Ręcznik papierowy MAXI 150 m 6 sztuk zielony Cliro
Producent: Grasant
Cena: 35,28 zł (netto: 28,68 zł )
( 1 szt. = 5,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy Maxi 135 m makulatura biały Cliro 6 sztuk 2 warstwy Ręcznik papierowy Maxi 135 m makulatura biały Cliro 6 sztuk 2 warstwy
Producent: Grasant
Cena: 45,18 zł (netto: 36,73 zł )
( 1 szt. = 7,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy Mini 60 m makulatura biały Cliro 12 sztuk 2 warstwy Ręcznik papierowy Mini 60 m makulatura biały Cliro 12 sztuk 2 warstwy
Producent: Grasant
Cena: 39,24 zł (netto: 31,90 zł )
( 1 szt. = 3,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy Mini 65 m celuloza biały Karen 12 sztuk Ręcznik papierowy Mini 65 m celuloza biały Karen 12 sztuk
Producent: Grasant
Cena: 57,84 zł (netto: 47,02 zł )
( 1 szt. = 4,82 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy ZZ 4000 szt. Cliro naturalne makulatura 1 warstwa Ręcznik papierowy ZZ 4000 szt. Cliro naturalne makulatura 1 warstwa
Producent: Grasant
Cena: 38,87 zł (netto: 31,60 zł )
( 1 szt. = 38,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy ZZ biały 4000 szt. Cliro makulatura 1 warstwa Ręcznik papierowy ZZ biały 4000 szt. Cliro makulatura 1 warstwa
Producent: Grasant
Cena: 57,19 zł (netto: 46,50 zł )
( 1 szt. = 57,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręcznik papierowy ZZ biały 4000 szt. Karen celuloza 1 warstwa  Ręcznik papierowy ZZ biały 4000 szt. Karen celuloza 1 warstwa
Producent: Grasant
Cena: 55,30 zł (netto: 44,96 zł )
( 1 szt. = 2,77 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręczniki papierowe ZZ, 23 x 25 cm, naturalne 250 listków Ręczniki papierowe ZZ, 23 x 25 cm, naturalne 250 listków
Producent: PapStar
Cena: 6,98 zł (netto: 5,67 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Ręczniki papierowe ZZ, 23 x 25 cm, zielone 200 listków Ręczniki papierowe ZZ, 23 x 25 cm, zielone 200 listków
Producent: PapStar
Cena: 6,42 zł (netto: 5,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe do nieodłączny element wyposażenia większości firm, biur, zakładów czy gospodarstw domowych, stanowiący podstawowe narzędzie do czyszczenia wszelkich powierzchni. Ich duża zdolność do pochłaniania wody i wilgoci sprawia, że wykorzystanie ręczników papierowych staje się wszechobecne. Nasza firma zajmuje się dystrybucją ręczników celulozowych i makulaturowych w różnych rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Zdając sobie sprawę z dużego zapotrzebowania na tego typu produkty przez firmy sprzątające, warsztaty samochodowe, czy hale magazynowe, proponujemy rolki o bardzo dużej długości, wystarczające na znacznie dłuższy czas.

Ręcznik papierowy przemysłowy różni się o zwykłego czyściwa grubością i liczbą warstw, dzięki czemu może być wykorzystywany tam, gdzie zachodzi konieczność połączenia wytrzymałości z wysoką zdolnością do pochłaniania rozmaitych substancji. Porowatość powierzchni zapewnia skuteczne czyszczenie nawet dużych zabrudzeń. Ręczniki jednorazowe papierowe mają też ogromną przewagę nad innymi materiałami czyszczącymi pod względem komfortu użytkowania. Dla ręczników nie ma ograniczeń co do rodzaju zabrudzeń, gdyż zużyty produkt podlega po prostu utylizacji. Oszczędność czasu, skuteczność czyszczenia, oraz wygoda stoją tu na najwyższym poziomie.

Jako hurtownia posiadamy w ofercie rozmaite produkty, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ich cena pozostaje niezwykle konkurencyjna, nie pozwalając jednocześnie na żadne kompromisy co do jakości. Proponujemy m.in. papier kuchenny do zastosowań domowych, ręczniki papierowe do firmy, czy ręczniki papierowe ZZ, stosowane do podajników lub jako dodatkowe czyściwo. Produkcja ręczników papierowych zakłada ich zwiększoną wytrzymałość na rozerwanie nawet po zamoczeniu, dzięki czemu zachowują one swoje właściwości czyszczące.

Ręczniki papierowe do firmy

Czyściwem papierowym najchętniej wykorzystywanym przed firmy jest rolkowy ręcznik makulaturowy lub celulozowy o dużej długości. Jego zastosowanie koncentruje się głównie na warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych czy firmach budowlanych. Ręcznik papierowy MAXI o długości 380 metrów na jedną rolkę stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie, dające duże możliwości czyszczenia różnych powierzchni. Nasza oferta dla firm zawiera również dwuwarstwowy ręcznik celulozowy cechujący się zwiększoną wytrzymałością na rozerwanie. Dla przedsiębiorstw prowadzimy sprzedaż hurtową na ręczniki papierowe do podajnika, znane także jako ręczniki ZZ białe, szare lub zielone. Umożliwiają one wygodne wytarcie rąk lub powierzchni, dlatego tak często można je spotkać w lokalach sanitarnych. Oddzielne listki promują oszczędność, gdyż pojedyncze kawałki ręcznika pobierane są niezależnie od całości. Z kolei ręczniki papierowe w rolce lepiej sprawdzą się tam, gdzie zachodzi konieczność dowolnej konfiguracji ilości czyściwa, w zależności od rozmiaru zanieczyszczeń. Ręczniki papierowe do firmy zapewniają skuteczne i wygodne czyszczenie, dlatego są bardzo ważnym elementem wyposażenia wielu lokali.

Ręcznik makulaturowy

Ekologiczne ręczniki papierowe produkowane są z makulatury, co gwarantuje niski wpływ na środowisko naturalne. Jednocześnie porowata struktura i duża wytrzymałość tych produktów idealnie wpisują się w potrzeby większości odbiorców. Ręczniki jednorazowe papierowe wykonane z makulatury występują w formie jedno- lub dwuwarstwowej. Różnią się pod względem długości oraz formy. W przypadku firm o profilu działalności generującym liczne zabrudzenia (jak chociażby warsztaty samochodowe) najlepiej sprawdzą się ręczniki papierowe w rolce o długości 380 lub 135 metrów. Ręcznik papierowy w listkach to natomiast świetne narzędzie do higienicznego wycierania rąk lub mniejszych nieczystości. Listki pozwalają na szybkie pobranie niezbędnej ilości ręcznika papierowego, nadając się jednocześnie do umiejscowienia w komfortowych pojemnikach dozujących.

Ręcznik celulozowy

Oferowany przez nas ręcznik papierowy duży w formie rolki, wykonany z celulozy, przeznaczony jest do użytku jako papierowe czyściwo przemysłowe. Tam, gdzie potrzeba mocnego papieru do wycierania powierzchni, ręcznik celulozowy staje się niezastąpiony. Daje duże możliwości czyszczenia dla gastronomii, zakładów lakierniczych i warsztatów lub zakładów produkcyjnych. Ręczniki celulozowe Karen przystosowane są do dozowników i stojaków, co dodatkowo zwiększa poziom komfortu. Pomimo swojego pierwotnego przeznaczenia jako profesjonalne czyściwo dla firm, coraz więcej osób stosuje je także jako stałe wyposażenie domowej kuchni.

Ręczniki papierowe ZZ

Zakres wykorzystywania ręczników papierowych ZZ nie ma ograniczeń. Nasze tanie ręczniki papierowe ZZ można spotkać w galeriach handlowych, lokalach usługowych, restauracjach, wytwórniach spożywczych itd. Jako ręczniki papierowe do rąk służą w toaletach, zapewniając higieniczny sposób osuszenia rąk. Ze względu na swoją wytrzymałość oraz estetykę, ręczniki papierowe ZZ umieszczane są także w łazienkach hotelowych, najczęściej jako wkład do ręcznych pojemników lub dozowników sterowanych elektronicznie.

Ręczniki papierowe do podajnika

Podajniki dla ręczników papierowych dają nie tylko estetyczny wygląd wnętrza, ale generują większe oszczędności podczas użytkowania ręczników. Sprawdzają się szczególnie dobrze w miejscach użyteczności publicznej, gdzie codziennie przewija się wiele osób. Ręczniki papierowe do podajnika posiadają mechanicznie oddzielone listki, które dają się łatwo oderwać po wysunięciu. Jeden listek w zupełności wystarcza do wytarcia rąk z wody, dlatego podajnik zezwala na otrzymanie tylko jednego listka jednocześnie. Nasze ręczniki papierowe ZZ posiadają 4000 listków, dzięki czemu wystarczają na bardzo długo. Występują w formie celulozowej o kolorze białym, lub wykonane są w barwie zielonej lub szarej w całości z makulatury. Sprzedając ekologiczne ręczniki papierowe, dbamy nie tylko o wysoką jakość produktu, ale także o ochronę środowiska.

Ręczniki jednorazowe do rąk

Ręczniki jednorazowe do rąk mają bardzo szerokie zastosowanie. Najchętniej kupowanym produktem w tej kategorii są ręczniki ZZ, stanowiące pełnowartościowe czyściwo, podzielone na ekonomiczne odcinki. Jeden listek wystarcza do większości zastosowań, a w razie potrzeby można także szybko pobrać dodatkowe warstwy materiału. Produkcja i sprzedaż tych ręczników odbywa się z zachowaniem wymogów ekologicznych i segregacji odpadów, dlatego większość ręczników została wykonana z makulatury. Za wytrzymałość odpowiada gruba warstwa papieru czyszczącego, który zachowuje swoje właściwości nawet po zamoczeniu.

Ekologiczne ręczniki papierowe

Produkcja ekologicznych ręczników papierowych odbywa się z wykorzystaniem makulatury lub celulozy. Oba materiały nie wywierają wpływu na środowisko, a dodatkowe rozwiązania tj. podział ręczników na listki czy pojemniki dozujące, zapewniają dodatkowe oszczędności podczas użytkowania. Sprzedawane przez nas ręczniki papierowe do firm i gospodarstw domowych pochodzą od najlepszych producentów. Ich jakość chwalona jest przez naszych klientów, którzy chętnie wracają z kolejnymi zamówieniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl