Minimalna wartość zakupu w naszym sklepie wynosi 100 zł

 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Miska na zupę 350 ml z trzciny cukrowej Miska na zupę 350 ml z trzciny cukrowej
Producent: Love-Nature
Cena:

10,49 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 8,53 zł

szt.
zobacz więcej
Miska na zupę 500 ml z trzciny cukrowej Miska na zupę 500 ml z trzciny cukrowej
Producent: Love-Nature
Cena:

15,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 12,60 zł

Miski jednorazowe — niezbędne na każdym kroku

Organizując imprezę, na której będziemy częstować naszych gości obiadem, ciastem czy inną przekąską, zdecydowanie będziemy potrzebowali naczyń. Nie zawsze jednak posiadamy odpowiedniej ilości misek czy talerzy, by móc wszystkich poczęstować. W tej sytuacji niewątpliwie przydadzą się nam miski jednorazowe. Będą one wyjątkowo praktyczne w trakcie większości imprez okolicznościowych.

Na panieńskim, czy weselu

Szykując wieczór panieński w plenerze czy imieniny w altanie, miski plastikowe jednorazowe mogą okazać się wręcz konieczną opcją. W miejscu, gdzie trzeba wszystko dowieźć i mamy do czynienia z dość plenerowymi warunkami, trudno korzystać ze zwykłej zastawy, która jest ciężka i łatwo się tłucze. Przewożenie i korzystanie z jednorazowych naczyń jest w takich sytuacjach wręcz koniecznością. Co więcej, na weselach często wykorzystuje się naczynia jednorazowe eleganckie do podawania tortu, bo ta sytuacja łączy się z przenoszeniem talerzy po całym lokalu w różnych kierunkach. Plastikowe miseczki jednorazowe sprawdzają się w tej roli idealnie. Ewentualny upadek z kawałkiem tortu nie wiążę się z rozciętą ręką czy kolanem.

Gorąca grochówka z kotła i kiełbasa z ognia

Jednorazowe miski do sałatek lub papierowe miseczki na zupę spełnią swoją funkcję nienagannie na każdym grillu czy ognisku. Niezależnie, czy będziemy organizować tego typu wydarzenie dla wąskiego grona znajomych, czy dla mieszkańców całej miejscowości lub przyjaciół lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej, każda miska jednorazowa okaże się na wagę złota, bo nikt w takim miejscu nie będzie oczekiwał ani wymagał porcelanowej czy szklanej zastawy, a każdy będzie chciał spróbować kiełbasy z ogniska czy grochówki autorstwa ulubionej lokalnej kucharki.

Wszyscy potrzebują naczyń jednorazowych

Miseczki jednorazowe do zupy przydadzą się zdecydowanie w podróży lub na różnego rodzaju akcjach, czy to miejscowych, czy wyjazdowych. Jeśli organizujesz spotkanie swojej organizacji czy w czasie wiecu wyborczego będziesz odpowiedzialny za catering, miseczki do zupy jednorazowe lub miski jednorazowe do sałatek będą wyjątkowo pomocne, by nakarmić zgłodniałych aktywistów, polityków czy ekipę techniczną. Jako ludzie podejmujemy się naprawdę różnorakich działań i aktywności, ale każdy z nas potrzebuje się posilić, a nie zawsze jest czas i miejsce, by pójść do restauracji lub zdążyć na obiad do domu.

Poczęstunek dla najbardziej potrzebujących

Miski jednorazowe na zupę to zdecydowanie konieczne wyposażenie, jeśli angażujemy się w tak ważne akcje, jak organizowanie posiłków dla biednych i bezdomnych. Różnego rodzaju poczęstunki, jak na przykład Wigilia, organizowane w celach charytatywnych, są zwykle wielkoskalowe. Wydaje się wtedy dziesiątki, setki, a czasem i tysiące porcji, dlatego jednorazowe miski stanowią najbardziej logiczną i jedyną możliwą zastawę w tym dniu. Są to naczynia nie tylko wygodne i praktyczne, ale stwarzają możliwość organizowania tak ważnych i potrzebnych poczęstunków.

Idealne w drodze i na szlaku

Miska jednorazowa na sałatki przyda się pod namiotem na wakacjach, na pieszej wycieczce w górach, gdy nie mamy możliwości używać zwykłych naczyń, czy gdy chcemy komuś dać coś do jedzenia na drogę. Jeśli przyjeżdża do nas rodzina z daleka i chcemy, by zabrali ze sobą coś na ząb, to nie ma lepszej opcji niż posiłek zapakowany w miseczki plastikowe przeźroczyste. Umożliwiają łatwe przewożenie jedzenia, spożywania w drodze, ale również nie musimy martwić się zwrotem naczyń do ich właścicieli, szczególnie jeśli rodzina mieszka setki kilometrów dalej.

Niezbędne naczynia na każdą okazję

Chcąc dać trochę ciasta gościom weselnym na odchodne, zrobić piknik czy zorganizować poczęstunek imieninowy w miejscu pracy — wszędzie przydadzą się nam naczynia jednorazowe. Sklep Pakujmy.pl oferuje miski jednorazowe na zupę, sałatki i innego rodzaju jedzenie. Produkty najwyższe jakości przydadzą się osobom prywatnym i prowadzącym firmy cateringowe. Tam, gdzie nie podoła zwykła zastawa, asortyment Pakujmy.pl będzie niezbędny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl