Minimalna wartość zakupu w naszym sklepie wynosi 100 zł

 

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Pudełko Burger kraft, brązowe, nature, 10,5 cm x 11,5 cm x 8 cm, 75 szt. Pudełko Burger kraft, brązowe, nature, 10,5 cm x 11,5 cm x 8 cm, 75 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

35,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 29,23 zł

szt.
zobacz więcej
Pudełko Burger kraft, brązowe, nature, 14,5 cm x 14,5 cm x 10 cm, 75 szt. Pudełko Burger kraft, brązowe, nature, 14,5 cm x 14,5 cm x 10 cm, 75 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

75,95 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 61,75 zł

szt.
zobacz więcej
Pudełko Lunch Box kraft, brązowe, nature, 11cm x 9cm x 5cm, 50 szt. Pudełko Lunch Box kraft, brązowe, nature, 11cm x 9cm x 5cm, 50 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

22,98 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 18,68 zł

Pudełko Lunch Box kraft, brązowe, nature, 20cm x 14cm x 6,5cm, 50 szt. Pudełko Lunch Box kraft, brązowe, nature, 20cm x 14cm x 6,5cm, 50 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

56,42 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 45,87 zł

Pudełko na zapiekankę kraft, brązowe, 35,9 cm x 9,5 cm x 4cm, 100 szt. Pudełko na zapiekankę kraft, brązowe, 35,9 cm x 9,5 cm x 4cm, 100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

68,75 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 55,89 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka muszelka, biała, 10 cm x 17 cm, 250 szt. Tacka muszelka, biała, 10 cm x 17 cm, 250 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

35,43 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,80 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka muszelka, biała, 13 cm x 17 cm, 250 szt. Tacka muszelka, biała, 13 cm x 17 cm, 250 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

41,32 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 33,59 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka papierowa kraft, brązowa Nature, 13 x 20 cm, 100 szt. Tacka papierowa kraft, brązowa Nature, 13 x 20 cm, 100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

16,48 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 13,40 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka pod zapiekankę,  25 cm, 500 szt. Tacka pod zapiekankę, 25 cm, 500 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

48,25 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 39,23 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka pod zapiekankę,  50 cm, 500 szt. Tacka pod zapiekankę, 50 cm, 500 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

95,85 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 77,93 zł

szt.
zobacz więcej
Tacka pod zapiekankę, 33 cm, 500 szt. Tacka pod zapiekankę, 33 cm, 500 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

60,72 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 49,37 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy głęboki, biały, 19 cm, 400ml, 100 szt. Talerz papierowy głęboki, biały, 19 cm, 400ml, 100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,76 zł

Talerz papierowy kraft, brązowy Nature, 15 cm, 100 szt. Talerz papierowy kraft, brązowy Nature, 15 cm, 100 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

12,35 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 10,04 zł

szt.
zobacz więcej
Talerz papierowy kraft, brązowy Nature, 23 cm, 50 szt. Talerz papierowy kraft, brązowy Nature, 23 cm, 50 szt.
Producent: abc-pak
Cena:

11,50 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,35 zł

szt.
zobacz więcej

Jako producent opakowań gastronomicznych dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom bogaty wybór pojemników, w które będą mogli pakować dania zamówione przez swoich klientów na wynos. Jednak nasze pudełka mogą znaleźć również zastosowanie w innych branżach, a nawet w domach prywatnych. Zapraszamy do naszego sklepu, aby wybrać najlepsze opakowania jednorazowe!

Opakowania gastronomiczne – nowoczesne rozwiązania

W dobie coraz powszechniejszych foodtrucków dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom, czyli właścicielom gastronomii, jak najlepsze warunki do serwowania potraw. Jednocześnie wiemy, że przekłada się to na jakość usług. Klienci bardzo cenią sobie możliwość zabrania ze sobą całego posiłku lub jego części na wynos w wygodnym pudełku i wyrzucenia go w dowolnym miejscu do pojemnika segregacyjnego na śmieci. Oferując na sprzedaż hurtowe ilości pudełek, tacek i talerzy jednorazowych zapewniamy wyższą jakość świadczonych usług dzięki możliwości zmaksymalizowania zamówień. Wynika to oczywiście z braku konieczności mycia naczyń po każdym z klientów, co oznacza oczywistą redukcję kosztów. Nowoczesne rozwiązania, które oferujemy, wynikają przede wszystkim z zapotrzebowania naszych klientów na coś, co będzie wygodne, a przy tym tanie i łatwe w produkcji.

Opakowania dla gastronomii – kształt dopasowany do zamówienia

Chcemy, aby każdy właściciel gastronomii otrzymał u nas dokładnie to, czego potrzebuje, w zależności od sprzedawanych przez siebie wyrobów. Zależy nam na tym, aby raz na zawsze pożegnać konieczność jedzenia długich zapiekanek podawanych na zbyt krótkich tackach, czy frytek na wynos umieszczonych w niewygodnym papierowym talerzyku, na którym moczą się one w dipie. Sam najlepiej wiesz, jakiego rodzaju produkty sprzedajesz w swoim punkcie gastronomicznym. Grube, soczyście nadziewane burgery rzeczywiście lepiej serwować na dużym jednorazowym talerzu, ale łatwo mieszczące się w dłoń najlepiej włożyć w wygodną woskowaną torebkę, dzięki której burger idealnie sprawdzi się w roli jedzenia na wynos. Chcemy, aby nasza oferta zapewniała Ci wszystkie możliwe opcje – takie, dzięki którym dobierzesz pudełko do potraw serwowanych u siebie, i będziesz mógł podawać zapiekanki na wynos w odpowiednio długim, wąskim pudełku, a burgery – w tym o specjalnym kształcie, zamykanym od góry. Dzięki naszym opakowaniom, które bardzo łatwo jest rozłożyć, można uzyskać wiele ciekawych kształtów mieszczących różne rodzaje potraw. Same opakowania dostarczamy w postaci złożonej – dzięki czemu bardzo łatwo zmieścić je w szafce na zapleczu, co skłania do dokonywania przemyślanych, hurtowych zakupów w naszej hurtowni.

Pudełka gastronomiczne – dlaczego są takie ważne?

W przypadku sprzedaży fast foodu oraz różnych potraw z poziomu foodtrucka albo budki, należy zadbać o to, aby serwowanie nie nastręczało pracownikom trudności z powodu niewłaściwie dopasowanych pudełek, a konsumpcja była łatwa i intuicyjna – właśnie dzięki opakowaniom. Wbrew pozorom opakowania jednorazowe dla gastronomii, choć są wyrzucane chwilę po użyciu, stanowią bardzo ważny element marki. Konsument, który decyduje się zjeść swoje jedzenie na zewnątrz, a nie w lokalu, chce dostać je zapakowane w taki sposób, aby wygodnie było mu je zjeść. Może to nawet zaważyć na tym, czy klient powróci znów do Twojego lokalu! Jeśli chcesz, aby Twoja gastronomia cieszyła się niesłabnącą popularnością, zadbaj o detal – a my zadbamy o dostarczenie Ci odpowiedniej ilości zamówionych pudełek!

Opakowania papierowe gastronomia – gdzie używać?

Nasza hurtownia opakowań gastronomicznych realizuje zlecenia przede wszystkim dla firm z branży kulinarnej. Zaopatrują się u nas przede wszystkim właściciele barów, budek z kebabem, burgerami czy zapiekankami, ale również sprzedawcy posiłków chińskich, sałatek na wynos, czy pełnych dań obiadowych. Również stacjonarne restauracje bardzo chętnie wybierają na przykład rożki do frytek z naszej oferty, redukując tym samym ilość naczyń do zmywania, co przekłada się na zmniejszenie kosztów utrzymania lokalu. Najczęściej jednak kupują u nas lokale gastronomiczne oferujące potrawy na wynos, foodtrucki, budki z jedzeniem, ale też cukiernie, piekarnie, a nawet prywatni odbiorcy. Wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na estetyczne, ale również tanie zapakowanie porcji jedzenia na potrzeby krótkiego przechowywania i transportu, sprawdzą się nasze papierowe jednorazowe opakowania.

Talerze i tacki papierowe gastronomiczne

Nasza oferta obejmuje także wygodne papierowe tacki, które z powodzeniem pomieszczą zapiekanki, porcję frytek czy różne potrawy degustacyjne, idealne w czasie wszelkich festiwali, akcji promocyjnych czy imprez plenerowych. Dostarczamy również wysokiej jakości papierowych talerzyków o różnych rozmiarach i kształtach, które ułatwiają zorganizowanie imprezy bez konieczności martwienia się o zastawę stołową z prawdziwego zdarzenia. Papierowe tacki i talerzyki kupowane w hurcie to doskonały sposób na to, by każdy z gości zaproszonych na imprezę mógł otrzymać swoją porcję jedzenia i zabrać ją tam, gdzie najwygodniej mu będzie konsumować, a potem posprzątać po sobie wyrzucając ją do pojemnika segregacyjnego na papier.

Sklep z pudełkami dla gastronomii – dlaczego warto?

Nasze oryginalne opakowania do gastronomii znakomicie sprawdzają się nie tylko w lokalach, ale przede wszystkim poza nimi – zawsze tam, gdzie zachodzi potrzeba sprzedania klientowi potraw do jedzenia na wynos. Nasze produkty zapewniają maksimum higieny podczas serwowania posiłków, ale również pomagają dbać o planetę. Dzięki nim możesz segregując śmieci wykorzystać tacki czy pudełka do ponownego przetworzenia, tym samym nie wpływając na zbytnie obciążenie naszej planety, a także nie zużywając zbyt dużych ilości wody.

Oferta pudełek gastronomicznych

Nasza oferta to przede wszystkim bardzo wygodne, łatwe do rozłożenia pudełka. Takie opakowania w gastronomii z powodzeniem zastępują zawijanie potraw w folię aluminiową i woreczek, czy jakiekolwiek inne, mniej ekologiczne rozwiązania. Pudełka czy rożki papierowe, a także tacki i talerze sprzedajemy w różnych ilościach – od kilkuset do nawet tysiąca sztuk w opakowaniu, w zależności od konkretnego produktu. Tym samym pozwalamy zaopatrzyć się w opakowania jednorazowe, które pozwolą na wydanie naprawdę wielu porcji posiłku klientom. Proste pudełka ze wzmocnionego kartonu przeznaczone do burgerów, zapiekanek, czy lunchboxy to idealny sposób na serwowanie dań przeznaczonych na wynos. Mamy również w ofercie specjalne kartonowe rożki na porcję frytek z zagłębieniem na dip, umożliwiające sprzedaż tego przysmaku bez polewania go bezpośrednio sosem. Jest też coś dla miłośników minimalizmu – torebki do hamburgerów i frytek, które ułatwiają spożycie bezpośrednio z dłoni, a także papierowe tacki i talerzyki dla tych, którzy wolą jeść sztućcami przy stole.

Naczynia jednorazowe dla gastronomii – cena

Cena naszych produktów zależy przede wszystkim od ich rodzaju oraz liczby sztuk w komplecie. Nasza hurtownia opakowań jednorazowych sprzedaje swoje wyroby w opakowaniach po kilkaset sztuk, dzięki którym jednostkowa cena za pudełko, talerzyk lub torebkę jest bardzo niska. Zalecamy dokonywanie u nas hurtowych zakupów i dbanie o stałe uzupełnianie zapasów najpotrzebniejszych opakowań z uwagi na to, że są one w gastronomii dość szybko zużywane. Co ważne – nasze opakowania cechują się wyjątkowo solidnym wykonaniem, dzięki czemu można je przechowywać w suchym miejscu przez długi czas. Z pewnością jest to bardzo ważne dla właścicieli gastronomii, którzy lubią być przygotowani na dużą liczbę klientów w sezonie letnim, dlatego chętnie zamawiają ogromne ilości torebek lub innych opakowań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i złożenia zamówienia online na wybrane produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować nawet największe zamówienie, pozwalające na obsłużenie naprawdę dużej liczby klientów. Tym samym dbamy o to, aby wszyscy właściciele gastronomii, którzy się u nas zaopatrują, byli naprawdę dobrze przygotowani na nadchodzący sezon obfitujący w głodnych, spragnionych pysznych doznań klientów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl